Zruby pod hoľou

Najbliższe zakwaterowanie na stokach narciarskich. Oferujemy zakwaterowanie w dwóch drewnianych chatkach Adela (mcimrak@azet.sk) i Natalie (chatanatalie@zrubypodholou.eu). Każdy domek obejmuje 2 oddzielne apartamenty z osobnym wejściem, prywatną kuchnią i prysznicem. Liczba łóżek w apartamencie to 6 osób z dodatkowym łóżkiem.

 

Chalupa u Kramerov – Apartmány

Oferujemy komfortowe zakwaterowanie w stylowych apartamentach dla maksymalnie 19 osób, zaledwie kilkadziesiąt metrów od ośrodka narciarskiego i restauracji. Dwa 2-piętrowe apartamenty, każdy z osobnym wejściem, 2 sypialnie z 5 łóżkami, balkony, z maksymalnie 3 dostawkami, 2 łazienki z prysznicem, salon z kominkiem połączony z kuchnią i jadalnią. Wszystkie apartamenty mają miejsce na narty i miejsce parkingowe tuż przed domem.

Chata Kubínska hoľa

Chata górska Kubínska Hoľa znajduje się na południowym stoku góry Orawskiej Magury w SKI PARK Kubínska Hoľa (pół-zbocze). W odnowionym mieszkaniu w domku znajduje się 17 pokoi o pojemności 65 osób. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę.

Domek rodzinny Hoľa

Domek Hoľa znajduje się bezpośrednio na Kubińskiej holi, 500 m od SKI PARKU, 5 km od centrum DK, jest komfortowo urządzony, posiadamy własny parking na 4 samochody, łącze WiFi, pomieszczenie na sprzęt narciarski, zmywarkę, gry towarzyskie i wiele więcej. Aby uzyskać więcej informacji zadzwoń lub odwiedź naszą stronę internetową.

Zelená chata

Zielony domek oferuje zakwaterowanie dla 12 osób w jednym pokoju 4-osobowym i dwóch pokojach 2 + 2. W domku znajduje się salon z kominkiem, kuchnia, łazienka z prysznicem, osobne WC, balkon, stolarka, sauna i piwnica z winem, znajduje się w Kubínska hoľa – Máčkovo około 800m od SKI PARK Kubínska hoľa i około 4 km od Dolný Kubín.