Hotel Green ***

Hotel znajduje się bezpośrednio w ośrodku narciarskim SKI PARK Kubínska hoľa. Hotel oferuje 28 pokoi (80 łóżek), w tym apartamenty z dużą loggią, pomieszczenie na narty, 3 sale konferencyjne, wellness spa, pokój zabaw, doskonałą kuchnię i profesjonalny personel, który zapewni, że chwile spędzone w hotelu są wyjątkowe. Opcja 3 do 7-dniowych pakietów SKI lub pakietów wellness SKI (zakwaterowanie z niepełnym wyżywieniem – bogate stoły bufetowe, karnety narciarskie, wellness).

HOTEL PARK****

HOTEL PARK, największy hotel w Orawie, położony jest w samym centrum Dolnego Kubina. Oferujemy 36 pokoi typu standard, w tym 2 bez barier, 5 pokoi rodzinnych, 34 pokoje biznesowe, 2 apartamenty i 1 apartament VIP oraz prywatny parking. W hotelu znajduje się restauracja, kawiarnia, bar nocny i kręgielnia, centrum odnowy biologicznej (basen, jacuzzi, 4 sauny, pokój relaksacyjny, masaże i inny sprzęt). Wi-Fi jest dostępne w całym obiekcie i jest bezpłatne. Ośrodek narciarski SKI PARK Kubínska hoľa znajduje się zaledwie 8 km od hotelu i jednego z najpiękniejszych zamków na Słowacji, Oravský hrad, zaledwie 10 km od hotelu.

Hotel Kultúra*** Ružomberok

Od ośrodka narciarskiego SKI PARK Kubínska Hoľa jest tylko 17 km. Korzystna lokalizacja hotelu pozwala na zwiedzanie wielu innych atrakcji w okolicy. W bieżącym sezonie zimowym przygotowaliśmy PAKIETY ZIMOWE po bezkonkurencyjnych cenach. Całkowita pojemność hotelu wynosi 90 łóżek. Wyposażenie pokoi: łazienka (prysznic), WC, telefon, TV + satelita, lodówka, budzik, dodatkowe łóżko lub łóżeczko dziecięce w razie potrzeby.

Hotel ORAVA*** by Holiday Park Orava

Hotel Orava *** by Holiday Park Orava znajduje się w atrakcyjnym turystycznie regionie Dolnej Orawy, w nowo wyremontowanych bungalowach, bungalowach i apartamentach Garden Hotelu. Hotel ma 32 łóżka i 17 dodatkowych łóżek. Bungalowy oferują 48 stałych łóżek w 8 i 16 dodatkowych łóżkach. Apartamenty Garden to 4 oddzielne apartamenty z 16 łóżkami i 8 dodatkowymi łóżkami.