info@kubinska.sk

Hotel Green ***

Hotel znajduje się bezpośrednio w ośrodku narciarskim SKI PARK Kubínska hoľa. Hotel oferuje 28 pokoi (80 łóżek), w tym apartamenty z dużą loggią, pomieszczenie na narty, 3 sale konferencyjne, wellness spa, pokój zabaw, doskonałą kuchnię i profesjonalny personel, który zapewni, że chwile spędzone w hotelu są wyjątkowe. Opcja 3 do 7-dniowych pakietów SKI lub pakietów wellness SKI (zakwaterowanie z niepełnym wyżywieniem – bogate stoły bufetowe, karnety narciarskie, wellness).

HOTEL PARK****

Odnowiony hotel w centrum Dolnego Kubina ze swoimi udogodnieniami i usługami odpowiada europejskiemu standardowi hotelu czterogwiazdkowego. Centrum SKI PARK Kubínska hoľa oddalone jest o 6 km. Możliwość 3 do 7 dni pakietów SKI (zakwaterowanie z niepełnym wyżywieniem – bogate stoły bufetowe, karnety narciarskie). Dziecko do 5,99 lat bez łóżka – GRÁTIS. Aquapark 500 m od hotelu. Ośrodek narciarski SKI PARK KUBINSKA HOĽA znajduje się zaledwie 6 km od hotelu.

Hotel Kultúra*** Ružomberok

Od ośrodka narciarskiego SKI PARK Kubínska Hoľa jest tylko 17 km. Korzystna lokalizacja hotelu pozwala na zwiedzanie wielu innych atrakcji w okolicy. W bieżącym sezonie zimowym przygotowaliśmy PAKIETY ZIMOWE po bezkonkurencyjnych cenach. Całkowita pojemność hotelu wynosi 90 łóżek. Wyposażenie pokoi: łazienka (prysznic), WC, telefon, TV + satelita, lodówka, budzik, dodatkowe łóżko lub łóżeczko dziecięce w razie potrzeby.

Hotel ORAVA*** by Holiday Park Orava

Hotel Orava *** by Holiday Park Orava znajduje się w atrakcyjnym turystycznie regionie Dolnej Orawy, w nowo wyremontowanych bungalowach, bungalowach i apartamentach Garden Hotelu. Hotel ma 32 łóżka i 17 dodatkowych łóżek. Bungalowy oferują 48 stałych łóżek w 8 i 16 dodatkowych łóżkach. Apartamenty Garden to 4 oddzielne apartamenty z 16 łóżkami i 8 dodatkowymi łóżkami.