Pensjonat Rosnička***

Wellness Pensjonat Rosnička – kompleksowe usługi zakwaterowania, wyżywienia, odnowy biologicznej oraz aktywności na zewnątrz i wewnątrz doliny pomiędzy górami Małej Fatry, Wielkiej Fatry, zbiegu rzek Orawa i Wagu oraz skrzyżowania regionów Liptowa, Turca i Orawy. Zrelaksuj się w naszych studniach po doskonałej jeździe na nartach. Odkryj wyjątkowe miejsce u zbiegu dwóch rzek i jednego z najpiękniejszych meandrów na Słowacji.

Apartmány Gäceľ

Oferuje zakwaterowanie w 4 apartamentach o łącznej pojemności 12 łóżek i 4 dodatkowe łóżka. Jest strefa wellness (sauna fińska, sauna parowa, jacuzzi, kąpiel chłodząca, kąpiel kolanowa, tepidarium). Apartamenty znajdują się 8 km od SKI PARK Kubínska hoľa.

Villa Helia (Penzión na Kopaniciach)

Villa Helia oferuje wyjątkowe luksusowe zakwaterowanie w nowocześnie urządzonych apartamentach. Jeśli jesteś zainteresowany, możesz wynająć apartament z prywatnym jacuzzi na tarasie. Pojemność pensjonatu wynosi do 20 łóżek. Pensjonat znajduje się w odległości 8 km od SKI PARK Kubínska hoľa.

Penzión Marína***

Pensjonat typu hotel bezpośrednio przy placu w Dolnie Kubinie z możliwością zakwaterowania w ośmiu pokojach 2-osobowych z dodatkowym łóżkiem i jednym apartamentem rodzinnym dla 5 osób. Każdy pokój ma własną luksusową łazienkę z prysznicem. SKI PARK Kubínska jest oddalona o 6 km.

Penzión Kúria**

Pensjonat znajduje się przy drodze dojazdowej do centrum SKI PARK Kubinska hoľa, 5 km od hotelu. Pojemność zakwaterowania wynosi 23 łóżka i 3 dodatkowe łóżka. Pokoje urządzone są w stylu wiejskim, mają własną łazienkę, telewizor, radio i internet-przewodowe są wliczone w cenę. Pensjonat oferuje również saunę i zaplecze odnowy biologicznej. Parking znajduje się bezpośrednio w pensjonacie.

Pensjonat Pani B

Pensjonat rodzinny Pani B znajduje się w Beňová Lehote, zaledwie 3 km od SKI PARK Kubínska hoľa. Zapewnia zakwaterowanie dla max. 20 osób ze śniadaniem i kolacją. W pensjonacie znajduje się bar, sauna i parking na 7 samochodów.

Mucha Apartments****

W naszym pensjonacie w Terchovej można spędzić niezapomniane chwile w cichym otoczeniu, odkryć ciekawą historię, magiczną naturę i cieszyć się doskonałą obsługą. Wybierz jeden z czterech apartamentów w zależności od nastroju i smaku, skosztuj kulinarnych specjałów, odkryj pyszne tradycyjne produkty organiczne, daj się rozpieszczać.

Pensjonat Leštiny

Pensjonat Leštiny położony jest w miejscowości Leštiny, 6 km od centrum Dolnego Oravy Dolny Kubin. W pensjonacie znajduje się 7 pokoi. Maksymalne obłożenie to 23 osoby. Każdy pokój ma własną łazienkę (prysznic, WC) i TV.

Pensjonat Koliba i Bajkowa wioska

Oferujemy zakwaterowanie, w którym poczujesz się jak w bajce … Idealny dla rodzin z dziećmi, zakwaterowanie w oddzielnych budynkach – domki dla 4-5 osób. Pensjonat znajduje się w centrum Dolnego Kubina. Oferuje on stylowe pokoje z łazienką, telewizorem i łazienką.  Parking znajduje się na parkingu przed pensjonatem. SKI PARK Kubínska Hoľa znajduje się 8 km od pensjonatu.

Penzión Adak

Pensjonat ADAK znajduje się na obrzeżach Párnica w pięknej przyrody Małej Fatry. zapewnia komfortowe zakwaterowanie w pokojach 3-osobowych. Każdy pokój posiada łazienkę, toaletę, prysznic i telewizor. Cztery pokoje mają również przestronny balkon. Wszystkie pokoje są objęte bezpłatnym WiFi. Całkowita pojemność pensjonatu to 69 łóżek.