Dla początkujących jest z pewnością ciekawa szkoła narciarska, której instruktorzy są profesjonalistami z certyfikatem w swojej kategorii i znają przynajmniej jeden obcy język (angielski, polski, niemiecki, węgierski i rosyjski).

Szkoła narciarska Ski Activ

  • Szkoła narciarska i snowboardowa Ski Activ oferuje pomoc przy pierwszych próbach jeżdżenia, poprawy techniki oraz odkrycie piękna jazdy carvingiem.
  • Dla najmłodszych jest przygotowane przedszkole narciarskie
  • Gwarantujemy zespół doświadczonych nauczycieli narciarstwa i snowboardowania z ważnymi licencjami

Dla dzieci

Dla najmłodszych jest przygotowany projekt przedszkola, w którym dzieci będą niemożliwość nauczyć się z radością jeździć na nartach, zapoznają się z śniegiem i cieszyć się zimą. Dla dzieci będą w areale przedszkola przygotowane różne atrakcje i wyścigi.

Wybierzcie sobie…

  • Indywidualna nauka – najlepsza forma edukacji i doskonalenia dla wszystkich grup wiekowych
  • Grupowa nauka – ta forma nauczania jest skierowana dla kandydatów w tym samym wieku i umiejętnościach narciarskich. Nadaje się dla osób w wieku powyżej 7 lat.
  • Przedszkole – masz małe dziecko i chcesz sobie pojeździć na nartach? Dla tego powodu tu jest nasze przedszkole narciarskie, gdzie można umieścić swoje dziecko, które się zabawną formą zapozna z nartami, albo się po prostu pobawi z rówieśnikami.
  • Oferta szkółki narciarskiej – szkoła narciarska oferuje naukę jazdy na nartach dla szkół. Cena wynosi 7, – EUR za 2 godziny na ucznia. Minimalna grupa 7 uczniów.

Możesz znaleźć cennik tutaj.

Kierownikiem narciarskiej szkoły jest Vlado Zboja dyplomowany trener narciarstwa, międzynarodowy górski przewodnik – aspirant UIAGM, wicemistrz Czechosłowacji w akrobatycznej jeździe na nartach, pomyślny alpinista – występy na Mount Everest, Cho-Oju, Mount Kenya, Pumori, Mount McKinley.

SKI ACTIV Kubínska hoľa
tel.:+421 905 219 063, +421 905 474 068

vladozboja@vladozboja.sk
www.vladozboja.sk